OceanPark we Władysławowie – to musisz wiedzieć

Nie da się ukryć, że ogromną popularnością cieszą się wszystkie parki rozrywki, w których z powodzeniem można spędzić cały aktywny dzień. Jednym z takich miejsc nad polskim Morzem Bałtyckim jest OceanPark we Władysławowie.

OceanPark we Władysławowie – rodzinne miejsce rozrywki

Nadmorskie atrakcje to także OceanPark we Władysławowie. Położony jest poza ścisłym centrum miasta, jednak spokojnie można dojechać tam samochodem, czy nawet wybrać się na dłuższy pieszy spacer. Warto wspomnieć o tym, że atrakcja jest czynna jedynie w sezonie. Poza nim nie ma możliwości wejścia i zobaczenia ogromnego wieloryba, który po wrzuceniu monety tryska wodą. To jednak nie jedyne warte wspomnienia figury w tym miejscu. W cenie każdy może przejechać się na jednej karuzeli. Nie sposób nie wspomnieć o Błękitku, interaktywnym bohaterze, którzy w czasie animacji bawi i uczy dzieci na temat aktualnych i ważnych dla planety tematów. Seans trwa ok. 20 minut, warto na niego zaczekać, bowiem to nowe podejście do zwiedzania i dotarcia dla najmłodszych odbiorców OceanPark we Władysławowie.

Atrakcje są w większości w cenie biletu, jednak w zależności od zainteresowania danym miejscem kolejki bywają różne

Warto jednak poczekać i zajrzeć do Wirtualnej Rzeczywistości, gdzie spaceruje się w okularach 3D. Właściciele OceanPark we Władysławowie przygotowali także różnorodny plac zabaw oraz wystawę z drewnianymi eksponatami ryb. W ramach ścieżki edukacyjnej znajdują się także figury foki pospolitej, płetwala błękitnego, pingwinów. czy morsów. Przy każdym z nich jest także tabliczka z kilkoma informacjami o danym gatunku. Warto odwiedzić OceanPark w czasie wypoczynku nad morzem w okolicach Władysławowa.