Jaka pogoda w Karwii? Prognoza na najbliższe dni

Zanim wyjdziemy z domu, lepiej sprawdźmy, czy ubraliśmy się adekwatnie do pogody. Nikt chyba nie chce wrócić do domu przemoczony ani ubrudzić sobie nowych butów topniejącym śniegiem. A więc jaka pogoda czeka nas w najbliższych dniach? Czy będziemy mogli wyjść z domu bez płaszcza?

Pogoda w Karwii na najbliższe dni

Najcieplej będzie w piątek. Temperatura wyniesie 3 stopnie oraz będzie świecić słońce. Niestety musimy uzbroić się w wytrzymałość i przygotować się na to, że w środę, czwartek i niedzielę będą drobne opady. Lepiej w te dni nie wychodzić z domu bez parasola.

Deszczowe dni w Karwii

Choć zima powinna kojarzyć się ze śniegiem, to w Karwii przez pewien czas dominować będzie inny opad. Przyda się parasol i kurtka przeciwdeszczowa, bo momentami może dosyć mocno popadać. Na szczęście jednak czekają nas dwa słoneczne dni – wtorek i piątek.

Jeśli więc zależy nam na tym, aby nacieszyć się ładną pogodą, to wszelkie aktywności na świeżym powietrzu zarezerwujmy na te dwa dni. Pogoda potrafi jednak płatać figla, więc jeśli spadnie na nas trochę kropel deszczu, to nie bądźmy zdziwieniu.