Młoda kobieta odpowie za posiadanie narkotyków

28-letnia kobieta, mieszkanka powiatu puckiego, zostanie przesłuchana przez policję za posiadanie dużej ilości środków odurzających. Niecodziennym jest fakt, że narkotyki te zostały zgubione przez nią w pobliżu jednej ze szkół na terenie powiatu puckiego.

Policja z powiatu puckiego otrzymała informację o saszetce z materiału znalezionej obok jednej z instytucji edukacyjnych. Wewnątrz znaleziska oficerowie znaleźli ponad 10 gramów substancji psychotropowych. Asp. szt. Joanna Samula – Gregorczyk, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pucku, potwierdziła, że oficerowie byli w stanie ustalić tożsamość właścicielki saszetki na podstawie nagrania z monitoringu jednej ze stacji paliwowych w powiecie puckim.

Kiedy kobietę rozpoznano na nagraniu jako osobę, która wcześniej posiadała saszetkę i korzystała z niej na stacji benzynowej, śledczy z Pucka postanowili dokładniej przyjrzeć się jej zawartości. Dzięki paragonowi ze stacji paliw, udało się oficerom przeprowadzić przegląd nagrań z monitoringu miejskiego i w ten sposób ustalili dane osobowe kobiety oraz jej adres zamieszkania – informuje rzeczniczka.