Pogoda w Karwii na najbliższe dni

Luty miał być bardzo zimnym miesiącem. Okazuje się, że jest zupełnie inaczej. Wyjątkowo wysokie (jak na tę porę roku) temperatury sprawiają, że mieszkańcy chętnie wychodzą na spacery i delektują się pogodą. Oczywiście nie jest aż tak ciepło, aby wyjść z domu w krótkich spodenkach i podkoszulku, ale wciąż jest bardzo przyjemnie.

Niestety dobrą passę zepsuje nam poniedziałek. Choć temperatura wciąż będzie względnie wysoka, to pojawi się deszcz. Przy 7 stopniach Celsjusza można cieszyć się dobra aurą, ale deszcz i wiatr mogą skutecznie zepsuć tę radość. A niestety na to zapowiada się w poniedziałek.

Jakby było za mało złych wiadomości, to deszcz będzie padał także od czwartku do soboty. Nastąpi wtedy też lekki spadek temperatury, gdyż w te dni będzie ona wynosić kolejno 6, 5 i 4 stopnie przy dwóch stopniach w nocy.

Czytaj także: Czy w Karwii odbędą się mistrzostwa Europy w tenisie stołowym? Lokalni zawodnicy pokazali nieraz wysokie umiejętności i międzynarodowy poziom.

Czy w Karwii pada deszcz?

Dzisiaj (18.02.2023) jest pochmurnie, ale deszczu prawdopodobnie nie będzie. Jeśli więc podczas wychodzenia do pracy zapomnieliśmy parasola, to nie musimy się niczego obawiać. Nasza droga powrotna będzie tak samo przyjemna jak pierwotna.

Jeszcze przyjemniej będzie jutro, ponieważ słońce wyjdzie zza chmur i zrobi się nieco cieplej. Jeśli więc mamy wolną niedzielę, to nie zmarnujmy jej siedząc w domu, tylko wyjdźmy na spacer!