Agresywny incydent na terenie ogródków działkowych w Wejherowie

Na terenie wejherowskich ogrodów działkowych, doszło do zatrzymania mężczyzny w wieku 51 lat, który nożem podjął agresję przeciwko 45-letniemu mężczyźnie. Miejsce ataku to Bolszewo, lokalizowane w obrębie gminy Wejherowo.

Policja otrzymała zgłoszenie o sytuacji kryzysowej, gdzie jeden mężczyzna zaatakował drugiego przy użyciu ostrego przedmiotu. Uderzenia nożem, jak ustalili stróże prawa, nie były na tyle poważne, aby zagrozić życiu 45-latka. Niemniej jednak konieczne było udzielenie mu pomocy medycznej i opatrzenie zadanych ran w placówce szpitalnej.

Zgodnie z ustaleniami policji, zdarzenie miało miejsce w czwartek 14 września, około godziny 16:00 w miejscowości Bolszewo. To właśnie wtedy starszy o 6 lat mężczyzna, obywatel Gruzji, niespodziewanie zaatakował młodszego o 6 lat mężczyznę – obywatela Ukrainy. W wyniku zdecydowanego ataku, ofiara została raniona nożem w obszarze pleców, ramion oraz szyi, co wymusiło konieczność skorzystania z profesjonalnej pomocy medycznej – informuje asp. sztab. Anetta Potrykus, która pełni funkcję oficera prasowego w Komendzie Powiatowej Policji w Wejherowie.