Platforma Obywatelska w Wejherowie ma ambitne cele na zbliżające się wybory samorządowe

Platforma Obywatelska (PO) w Wejherowie stawia sobie za cel osiągnięcie jak największego reprezentowania w radzie miasta, powiatu i gminy Wejherowo w nadchodzących wyborach samorządowych. Ten lokalny oddział PO intensywnie przygotowuje się do głosowania, które planowane jest na 7 kwietnia bieżącego roku.

19 stycznia, w piątek, sympatycy i członkowie Platformy Obywatelskiej spotkali się w muzeum w Wejherowie, aby omówić strategię na zbliżające się wybory samorządowe. Choć oficjalna lista kandydatów nie została jeszcze zaprezentowana, udało się jednak szczegółowo poruszyć temat planów i celów na nadchodzące miesiące.

Marek Budnik, lider Platformy Obywatelskiej w Wejherowie, mówił dla Twojej Telewizji Morskiej: „To jest jedno z wielu spotkań planowanych na ten rok. Dziś podsumowujemy miniony rok i rozmawiamy o nadchodzących wyborach samorządowych. Dwa lata temu objąłem kierowanie PO z zamiarem ożywienia platformy na szczeblu miejskim i powiatowym. Efekt tych działań będzie widoczny w kwietniu, podczas wyborów samorządowych”.

Politycy PO, nadal pełni energii po kampanii do parlamentu, podkreślają, że nie zamierzają zwalniać i mają już plany na najbliższe wybory.