Zapoczątkowano głosowanie na najbardziej efektywnego dzielnicowego – akcja trwa do 21 kwietnia

Od dnia dzisiejszego jest możliwość zagłosowania na niezrównanego dzielnicowego i wytypowania najbardziej bezpiecznych polskich dzielnic. Projekt zostanie zawarty 21 kwietnia bieżącego roku.

W inicjatywę „DzielnicaBEZstrachu”, umożliwiającą ocenę i wybór najdoskonalszego dzielnicowego oraz identyfikację najbezpieczniejszych polskich dzielnic, zaangażowały się Telewizja Puls, zespół serialu „Dzielnica Strachu” o tematyce kryminalno-obyczajowej, a także Komenda Główna Policji. Andrzej Młynarczyk, aktor odgrywający role dzielnicowego Andrzeja Potocznego w serialu Telewizji Puls i ATM Grupy zatytułowanym „Dzielnica strachu” – dostępnym na kanale PULS 2, jest twarzą tej akcji.

Inspiracją dla twórców do zorganizowania wspólnie z Komendą Główną Policji projektu społecznego stała się popularność „Dzielnicy strachu”. Został ogłoszony plebiscyt internetowy, mający na celu wyłonienie najbardziej lubianego, najaktywniejszego i najskuteczniejszego dzielnicowego. Miejscowość lub dzielnica, będąca miejscem służby zwycięzcy, zostanie obdarowana atrakcyjnym prezentem-niespodzianką, a także zorganizowane tam będzie spotkanie z aktorami serialu.

Dzielnicowi z powiatu puckiego mają nadzieję, że za sprawą aktywności mieszkańców, wielbiciele serialu będą mieli szansę gościć na terenie powiatu aktorów z serialu i popularyzować nasz powiat wśród widowni tego fascynującego serialu.